Čtěte Dialog • otázky • odpovědi, komunistický list vědeckého komunismu, marxismu-leninismu!

Kdo je vinen?

Kdo je vinen?

Slovenský premiér Robert Fico byl zasažen třemi výstřely. Kdo je vinen? Potrhlý stařík s legálně drženou pistolí? Ne!

Na vině mají velký podíl hlavně ti, kteří vyzbrojení mikrofony a klávesnicemi ve službách skvěle placených politiků a propagandistů, denně otravují národ svými jedy a činí z něj zdivočelé a bezbranné stádo.

Ti, kteří již dávno před volbami odstřelují každého kandidáta, který je jen trochu podezřelý z toho, že by dobře nesloužil „majitelům světa“.

Ti, kteří hned po volbách z nechtěného, leč demokraticky zvoleného politika většinou občanů, udělají syčáka a z jeho vítězství národní tragédii.

Ti, kteří umí stejnými prostředky vláčet člověka celá léta po soudech, zničit jeho život i rodinu, a když se ho nepodaří odsoudit, neomluví se. Ti jsou vinni!

Nejsou jen na Slovensku, jsou na celém světě. I v Česku takové máme, a každý je dobře zná. Denně k nám promlouvají z obrazovek, novinových stránek i z internetu. Jsou to gaunerky i gauneři schopní vytvořit takovou společenskou atmosféru, v níž se střílí nejen krátkými zbraněmi, ale i raketami s jadernými hlavicemi, aby pak byli nevinni.

Zatím se trefují jen do jednotlivců. Už si ani nepamatujeme, kdo všechno byl zasažen. Stalo se to samozřejmostí a nám, žel, to nepřijde divné. Co na tom, že Zeman byl dvakrát za sebou demokraticky lidem této země zvolen prezidentem? Co na tom, že národem kdysi milovaný Edward Beneš už dávno nežije? Střílet se na ně bude pořád, pro výstrahu těm, které by napadlo změnit stávající pořádky.

Věci se mají nazývat pravým jménem, nemá-li se lhát. Chtělo by se říci: „Dobytek je to?!“ Ne! Dobytek, je lidem užitečný!

Logo

 

Názory uvedené v textech, rozhovorech a komentářích na našem webu se nemusí shodovat s názory redakce Dialogu.

©2020 Dialog. Všechna práva vyhrazena.