Čtěte Dialog • otázky • odpovědi, komunistický list vědeckého komunismu, marxismu-leninismu!

Skálova simultánka

Skálova simultánka

Velké poděkování Pepíkovi Skálovi a Petru Burešovi za rychlou reakci na atentát na premiéra Slovenska Roberta Fica, jehož součástí bylo i velice jasné vystoupení poslance Slovenské národní rady Ing. Pavola Luptáka. Díky!

Vyslovuji absolutní souhlas s emocionálním vystoupením Ľubo Blahy na tiskovce ve Slovenské národní radě několik minut po atentátu.

Nejde totiž vůbec o vyšetření činu nějakého pomateného atentátníka. Tak jako nešlo o Fanny Kaplanovou nebo Gavrila Principa. Ti jsou jasní, bleskově zpacifikováni a vyřešeni během pěti minut…

Ale jde o vyvrcholení celkové atmosféry vyvolané na Slovensku v posledních letech, ale i u nás, připomínající třicátá léta v Německu, kde se najednou dělníci s hladovými rodinami přeměnili ze stáda ovcí na smečku vzteklých nenávistných všehoschopných vraždících vlků.

U nás může jakýkoliv dement s IQ tykve pomlouvat, značkovat a na Seznamu.cz urážet kohokoli, kdo nemá stejný názor jako autoři neobjektivních článků. Ale i to bych nakonec pochopil. Ten, kdo nepracuje a nevytváří společensky potřebné hodnoty, tak duševně masturbuje na internetu… Ať už neobjektivními, smyšlenými články – uměle provokujícími kompiláty neználků, nebo nenávistnými, národy a skupiny obyvatel urážejícími, reakcemi respondentů.

Ale co mě zaráží nejvíc jsou tzv. „odborníci“ - politologové, historici, právníci… kteří zbaběle mlčí!

Strachy?! Nebo nechtějí, aby se národ dozvěděl, že vlastně nejsou žádnými odborníky, ale jen rychlokvašenými nositeli titulů s jediným správným voluntaristickým či uměle vytvořeným a za Jidášův groš přebíraným názorem?!

Přitom objektivní náhled svět zná! A jak říkal Fidel: „Lepší svět bez válek je možný!“ A proto jen připomínám, že „Kdo nevolí komunisty – volí nespravedlnost, násilí, fašismus, válku!“

Logo

 

Názory uvedené v textech, rozhovorech a komentářích na našem webu se nemusí shodovat s názory redakce Dialogu.

©2020 Dialog. Všechna práva vyhrazena.